Lato czeka tuż za rogiem, a wraz z nim błogi odpoczynek w nadmorskim kurorcie bądź nad basenem. Jeśli swój urlop zamierzasz spędzić właśnie w takich okolicznościach, z pewnością stoisz nad dylematem jaki strój kąpielowy wybrać. Poniższy tekst przybliży modne fasony, a także możliwości jakie oferują stroje kąpielowe, co powinno z powodzeniem rozwiać niektóre wątpliwości.

Jakie stroje kąpielowe są do wyboru?

Najbardziej znanym podziałem strojów kąpielowych jaki istnieje jest podział na stroje kąpielowe dwuczęściowe oraz jednoczęściowe. Chyba każdy zdaje sobie sprawę z różnic jakie między nimi występują. Jednak niektórzy mylnie żyją w przeświadczeniu, że na takim suchym podziale się kończy i w ogóle nie można zaszaleć z kolorystyką, czy fasonami. Wobec tego poniższy tekst powinien otworzyć niektórym oczy na nowe możliwości.

Stroje dwuczęściowe kojarzą się niektórym z bardzo wyciętym dołem od stroju i standardowym stanikiem kąpielowym. Jednak na tym nie kończą się możliwości. Można zdecydować się na majtki z wysokim stanem, bardziej wycięte bądź mniej a także różne wiązania ramiączek stanika kąpielowego. Strój kąpielowy to nie tylko jak niektórzy myślą zabudowany strój basenowy, ale taki fason może być wycięty po bokach, z mniejszym lub większym dekoltem, możliwości jest naprawdę sporo!

Stroje kąpielowe dwuczęściowe – fasony

Wśród strojów kąpielowych dwuczęściowych istnieje szeroki wybór fasonów. Przede wszystkim można zdecydować się na różne wiązania staników kąpielowych. Do najbardziej standardowego stylu istnieje stanik kąpielowy stworzony na wzór tego bieliźnianego. Wybierając najbardziej standardowy fason góry od stroju nie trzeba obawiać się o kolorystykę – zarówno stonowane barwy jak i wielokolorowe nadruki idealnie dopasują się do takiego kształtu. Inną możliwością jest wiązanie na karku. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną wyeksponować dekolt. Jeśli pragniesz mieć jednolitą opaleniznę bez białych śladów od ramiączek – świetnym rozwiązaniem okaże się jedynie tak zwana opaska, która nie posiada żadnych wiązań.

Również wśród majtek kąpielowych istnieje szeroki wybór. W sklepach dostępne są majtki z wysokim stanem, bądź bardziej wycięte pozycje. Można zdecydować się na standardowy krój, podobny do tych ze standardowej bielizny bądź taki, który jest wiązany na bokach.

Stroje kąpielowe jednoczęściowe.

Większości kojarzą się one z typowymi strojami basenowymi. Nic bardziej mylnego! Można zdecydować się na strój kąpielowy z wyciętymi bokami, co pięknie podkreśli talię.

Do wyboru są również stroje kąpielowe jednoczęściowe z różnymi typami dekoltów – w serek, kwadratowe lub okrągłe. Niezwykle modne są obecnie stroje kąpielowe z ramiączkiem na jedno ramię. Najczęściej ramię jest okryte dodatkową falbanką, co dodaje niepowtarzalnego wyglądu temu fasonowi.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe-dwuczesciowe.

Comments are closed.