Katowanie się na siłowni, restrykcyjne diety i zażywanie suplementów mających przyspieszyć proces spalania tłuszczu nie przynoszą zadowalających efektów? Najwyższa pora sięgnąć po skuteczne narzędzia, które szybko, bezboleśnie i trwale usuną z Twojego ciała niechcianą tkankę tłuszczową. Wszystkim osobom pragnącym wreszcie z zadowoleniem podziwiać swoje odbicie w lustrze prezentujemy aparat do modelowania sylwetki z linii Contura – wysokiej klasy sprzęt rewolucjonizujący medycynę estetyczną.

Aparat do modelowania sylwetki Contura – jak to działa?

Aparat do modelowania sylwetki z linii Contura jest zaawansowanym technologicznie urządzeniem wykorzystującym technologię A.C.E., czyli Acequire, Control, Extend oraz zjawisko elektroporacji. Podczas krótkiego, bezbolesnego zabiegu lekarz zasysa głowicą fałd skóry w miejscu, które wymaga wyszczuplenia. Aparat emituje prąd RF o częstotliwości 1MH oraz serię impulsów HV. Dochodzi do  elektroporacji komórek tłuszczowych. Uszkodzone komórki obumierają i zostają wydalone z organizmu.

Contura – precyzja działania

Aparat do modelowania sylwetki Contura pomoże Ci się rozprawić z niedoskonałościami zarówno na dużych partiach (brzuchu, udach, pośladkach), jak i tych znacznie mniejszych, na przykład na ramionach czy twarzy. Aparat wyposażony jest w głowice o zróżnicowanej budowie, co znacząco zwiększa precyzję działania urządzenia. Ponadto, Contura, po wzbogaceniu jej o dodatkowe głowice, może być stosowana podczas zabiegów frakcyjnych i mikroigłowych RF, kuracjach redukujących cellulit oraz zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej.

Czy to bezpieczne?

Każda osoba poddająca się modelowaniu sylwetki powinna przejść konsultację lekarską, która wykluczy występowanie przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Warto pamiętać, że zabiegi medycyny estetycznej wykonane przez lekarza w gabinecie nie niosą ze sobą ryzyka wystąpienia groźnych powikłań. Co ważne, pacjent nie musi zostawać w szpitalu. 

Comments are closed.

stoły ogrodowe zestaw ogrodowy duże donice do ogrodu