Kanapa bez wątpienia jest królową salonowej aranżacji. To właśnie ona nadaje kompozycji ton, jest piękną ozdobą i komfortowym meblem zapewniającym optymalne warunki do odpoczynku. Planujesz wymianę nadgryzionego zębem czasu kompletu wypoczynkowego na nowy model? W takim razie sprawdź, jakie sofy są teraz na czasie!

Welur znów triumfuje!

Kilka sezonów temu modne salony opanowane zostały przez komplety wypoczynkowe obite miękkimi, jedwabistymi tkaninami. Przeglądając katalogi czołowych marek wyposażenia do domu, nie sposób nie zauważyć, że pozycja lidera wciąż należy do kanap welurowych. Proste, osadzone na drewnianych nóżkach kanapy z pikowaniem najbardziej efektownie prezentują się w pastelowych, pudrowych kolorach oraz, wręcz przeciwnie, wyrazistej butelkowej zieleni, granacie czy bordo. W tym sezonie ciekawą nowością są welurowe kanapy w kolorach czerwonej papryki, bakłażana i limonki.

Modern classic

Styl modern classic określić można jako połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnością. Kanapy inspirowane tym stylem są uproszczoną, pozbawioną przesadnych dekoracji wersją mebli kojarzących się z pałacami. Meble wypoczynkowe charakteryzują się uproszczoną formą zestawioną z ozdobnymi materiałami. Mile widziane są na nich poduszki. Meble wypoczynkowe modern classic mają doskonale się prezentować oraz zachęcać do odpoczynku w gronie najbliższych. Doskonałym przykładem mebla wpisującego się w założenia stylu jest sofa Chesterfield. 

Meble skandynawskie

Miłośnicy designu na całym świecie pokochali miłością bezwzględną ciepły, naturalny styl rodem z chłodnej Północy. Kanapy zaprojektowane w stylu skandynawskim cieszą się popularnością już od kilku lat. Nic nie wskazuje na to, aby ich pozycja na rynku meblarskim była zagrożona! Wygodne, lekkie i, co ważne, niedrogie kanapy utrzymane w kolorach beżu, szarości, granatu i bieli z powodzeniem łączą w sobie walory estetyczne i użytkowe. Na stronie notodo.pl  znajdziesz więcej inspiracji.

Comments are closed.

krzesła balkonowe marysoutherlanc.com afterschoolspecialmusic.com