Szukając funkcjonalnego kompletu meblowego do ogrodu, nie sposób przeoczyć zestaw ogrodowy 8-osobowy. Rozbudowana kolekcja meblowa pozwoli optymalnie wykorzystać przestrzeń wypoczynkową i nada jej elegancji!

Zestaw ogrodowy 8-osobowy z technorattanu

Meble technorattanowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Obecnie są one dostępne w odświeżonej wersji, jako nowoczesne komplety odpowiednie zarówno do ogrodów, na tarasy czy na balkony. Atutem mebli technorattanowych jest możliwość wyboru praktycznie dowolnego mebla: w rozbudowanych kolekcjach znaleźć można obszerne sofy, leżanki ogrodowe, fotele i krzesła, stoły i stoliki kawowe. Zestaw ogrodowy 8-osobowy z technorattanu jest rewelacyjnym rozwiązaniem do ogrodów i na większe tarasy – komplet taki zapewni komfort, pozwoli na odpoczynek w wyjątkowych warunkach. Meble technorattanowe oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach, okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa. Struktura plecionki nie wchłania brudu, wilgoci, jest zabezpieczona przed działaniem słońca. Zestaw ogrodowy 8-osobowy uzupełniany jest nierzadko o elegancki stolik kawowy.

Modułowy zestaw ogrodowy 8-osobowy

Niebanalną formą aranżacji przestrzeni ogrodowej jest wykorzystanie kompletów modułowych. Zestaw ogrodowy 8-osobowy w konstrukcji modułowej nie tylko zapewni komfort wypoczynku, ale też pozwoli na aranżowanie przestrzeni zgodnie z aktualnymi potrzebami. Meble ogrodowe tego typu to komplety składające się z kilku elementów. W zależności od okoliczności meble te można wykorzystywać oddzielnie lub też łączyć je – umożliwią to niewielkie złączki. Zestaw ogrodowy 8-osobowy tego typu oparty jest na lekkich, aluminiowych stelażach, które warunkują niższą wagę mebli. Okrycie tworzą wygodne poduszki i siedziska wypełnione piankami tapicerskimi. Warto zwrócić uwagę na tkaniny tapicerek – są to materiały o wysokiej odporności na wnikanie wilgoci i ścieranie.

Comments are closed.