Holandia jest krajem, który nie tylko słynie z cudownie pięknych tulipanów. To także region, gdzie wielu Polaków może liczyć na dobrze płatną pracę. Jeżeli ktoś właśnie tam pracuje, to powinien sprawdzić, czy należy mu się zwrot podatku z Holandii.

Podatek od dochodów

Co więcej, należy dodać, że zwrot podatku z Holandii należy się tym osobom, które zdążyły wrócić już do Polski. Niderlandy to kraj, gdzie wyjeżdża wiele osób do pracy sezonowej. Jeżeli w związku z tym płacony był podatek od dochodów, to jak najbardziej można złożyć stosowne dokumenty. To nic innego jak obowiązkowe rozliczenie, które i tak trzeba wykonać i tak. Możne je wykonać (rozliczenie) przy pomocy biura rachunkowego, które specjalizuje się w rozliczaniu osób, które pracowały za granicą. Biura rachunkowe o takiej właśnie specjalizacji, można znaleźć nie tylko w dużych miastach, ale również w dużych miejscowościach. Z wieloma można również nawiązać współpracę online.

Czas na zwrot podatku z Holandii

No tak, ale jak długo oczekiwać można na pieniądze, jakie zostały wykazane w deklaracji? Szacuje się, że holenderskie urzędy skarbowe, w ciągu czterech miesięcy rozliczają deklaracje, wysyłając przy tym pieniądze na konto. Nie można jednak zapomnieć o tym, aby w tym celu (wykonania rozliczenia) gromadzić stosowną dokumentację. Po to, aby móc sobie nieco ułatwić składanie deklaracji w przyszłości. Osoby pracujące w Holandii, w sposób legalny, mają pięć lat na to, aby dopełnić wszystkich formalności, związanych z wysłaniem swojego rozliczenia.

 

Comments are closed.