Mnóstwo kobiet w ostatnim czasie nie wyobraża sobie swoich paznokci bez manicure hybrydowego. Dlaczego? Manicure hybrydowy jest trwały, efektowny i co najważniejsze, bardzo wygodny. Panie przez co najmniej cztery tygodnie nie muszą się martwić, iż lakier odpryśnie, zblednie lub zmyje się. Warto w te wakacje zaszaleć i postawić na efektowne zdobienia na paznokciach. Wybór jest tak duży, że z pewnością każda z pań znajdzie idealny wzór dla siebie.

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci – na czym polega?

Metoda hybrydowa zdobienia paznokci to rodzaj upiększania płytki paznokcia przy pomocy rozmaitych lakierów z brokatem, błyszczących drobinek, srebrnego proszku oraz naklejek i tatuaży. Do wyboru stylistki mają nieograniczone możliwości zdobień. Do najpopularniejszych należą obecnie: efekt lustra, efekt syrenki, kameleony, efekt fluo oraz wiele innych.

Mnóstwo klientek salonów kosmetycznych chętnie eksperymentuje z manicure i pedicure, dlatego też decydują się na tego rodzaju zdobienia na swoich dłoniach i stopach. Trzeba przyznać, że dzięki nim można mieć za każdym razem zupełnie nowe paznokcie, które będą widocznie już z daleka.

Jak wykonać taki manicure?

W zaciszu swojego domu panie przeważnie wykonują tradycyjny manicure hybrydowy. Metoda hybrydowa zdobienia paznokci wymaga już specjalnych lakierów, pyłków, a niekiedy nawet określonych przyborów. Trzeba bowiem przyznać, iż nałożenie na paznokcie rozmaitych błyszczących pyłków, które będą mienić się w świetle i stworzą na paznokciu efekt fal jest nie lada wyzwaniem. Podobnie wygląda malowanie na paznokciach rozmaitych wzorów. Do tego potrzebne jest sporo doświadczenia, precyzji i talentu.

Przeważnie panie, które chcą stworzyć samodzielnie na własnych paznokciach „efekt syrenki” lub „efekt lustra muszą długo ćwiczyć wykonywanie takich zdobień, gdyż nie jest to łatwe. Mimo iż czasami wystarczy odrobina proszku błyszczącego, by zyskać piękny efekt fluo, to jednak perfekcyjne wykończenie takiego manicure może być już problematyczne.

W co trzeba się zaopatrzyć?

Zarówno stylistki paznokci, jak i panie, które same malują swoje paznokcie lakierami hybrydowymi we własnych domach, powinny zaopatrzyć się w przynajmniej kilka niezbędnych produktów, które sprawią, że łatwiej i szybciej będzie można uzyskać modny efekt na dłoniach lub stopach.

Zdecydowanie przyda się duża ilość cienkich pędzelków, kilka naklejek, srebrny proszek i specjalny, brokatowy pyłek, by uzyskać chociażby „efekt syrenki”.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda hybrydowa zdobienia paznokci.

Comments are closed.